The Loft, Flat 3

Flat 3 1 Manvers Street, BA1 1JQ Bath, Velká Británie

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 16 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

K vybavení ubytování patří kuchyň, pračka, pohovka, televize a myčka nádobí. Využít lze Wi-Fi. Místo „Victoria Art Gallery“ leží 350 m od ubytování. Ubytování je od místa „Royal Victoria Park“ vzdálené 1,4 km.

Interiér má 16 m². Zahrnuje jednu ložnici. Ubytování je určené nejvýše pro dvě osoby. V ložnici je k dispozici velká manželská postel (velikosti King). The Loft, Flat 3 je apartmán nacházející se ve městě Bath.

Vzdálenosti k vybraným místům

Vlakové nádraží Bath Spa300 m
Bath Abbey400 m
Vlakové nádraží Oldfield Park2,7 km
Univerzita Bath3,5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Jak zjistit dostupnost ubytování The Loft, Flat 3?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Loft

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • pračka

2 osoby16 m²vlastní koupelna

The Loft, Flat 3 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

The Loft, Flat 3 na mapě: Bath

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „The Loft, Flat 3“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je v ubytování „The Loft, Flat 3“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je The Loft, Flat 3 určen?

Ubytování je určené až pro 2 hosty.

Nabízí The Loft, Flat 3 vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí The Loft, Flat 3 bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází The Loft, Flat 3?

Ubytování se nachází ve městě Bath.

Jak daleko je Bath Bus Station od ubytování „The Loft, Flat 3“?

Bath Bus Station se nachází 250 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „The Loft, Flat 3“ nejbližší letiště?

Cardiff Airport se nachází 68,5 km od ubytování.

Recenze ubytování The Loft, Flat 3

Průměrné hodnocení z 116 recenzí na Booking.com je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Kevlar1968 12 - 2025
10/10

Úžasné. The Loft je prostorný, čistý a útulný - navíc z kuchyně a obýváku je super výhled. Pobyt jsme si tak užili, že jsme si hned dvakrát rezervovali i na rok 2026. Komunikace s Chloe byla bez problémů. The Loft má všechno, co člověk na skvělý pobyt potřebuje.

ℹ) Recenze The Loft, Flat 3 nevyjadřují stanovisko sleephotelsbath.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10