Celebration House - Sleeps 13 - Bath

Prázdninový dům

Bath, Velká BritánieMonmouth Place 14a, BA12ax

Orientační cena za noc pro 2 osoby~18 445 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 13 hostů
  • Rozloha: 250 m²
  • Ložnice: 4

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~18 445 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O prázdninovém domě

Celebration House - Sleeps 13 - Bath v lokalitě Bath nabízí „Apartmán“ s plochou 250 m² až pro 13 osob. Má (4) ložnice. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto apartmánu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, varnou desku a lednici. K dispozici máte také televizi, pračku a sušičku.

„Jane Austen Centre“ leží 390 m od ubytování. Pro hosty je dostupná Wi-Fi zdarma.

Vzdálenosti k vybraným místům

The Circus500 m
The Roman Baths600 m
Royal Crescent600 m
Bath Abbey700 m

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Prázdninový dům

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán

▾

Celebration House - Sleeps 13 - Bath - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Bath Spa“ od ubytování „Celebration House - Sleeps 13 - Bath“?

Železniční stanice „Bath Spa“ se nachází 1,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Bristol Airport“ od ubytování „Celebration House - Sleeps 13 - Bath“?

Bristol Airport se nachází 24,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze prázdninového domu Celebration House - Sleeps 13 - Bath nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Celebration House - Sleeps 13 - Bath. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Celebration House - Sleeps 13 - Bath - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~18 445 Kč
Typická cena
~6 192 Kč

Dražší než 9 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 90

Za podobnou cenu

~15 678 Kč – ~21 212 Kč

  • Porovnaná ubytování 18
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 0
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 0

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

The Paragon Townhouse

9,3/10 ~19 709 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.