2 Bed in Bath oc-bhr25

Prázdninový dům

Bath, Velká BritánieFlat 1 4 Great Stanhope Street, BA1 2BQ

Orientační cena za noc pro 2 osoby~10 536 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~10 536 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O prázdninovém domě

V lokalitě Bath nabízí 2 Bed in Bath oc-bhr25 „Dům se dvěma ložnicemi“ až pro 4 osoby. K dispozici máte fén a vlastní koupelnu v tomto prázdninovém domě. Vybavení zahrnuje také kuchyň nebo kuchyňský kout a troubu. Dále můžete využívat televizi, sušičku a pračku.

„Royal Victoria Park“ je ve vzdálenosti 510 m od prázdninového domu. K místu „Jane Austen Centre“ je to 420 m. Připojení k Wi-Fi je bezplatné.

Vzdálenosti k vybraným místům

Royal Crescent600 m
The Circus700 m
Vlakové nádraží Bath Spa1,1 km
Univerzita Bath4,2 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Prázdninový dům

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Dům se dvěma ložnicemi

▾

2 Bed in Bath oc-bhr25 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Oldfield Park“ od ubytování „2 Bed in Bath oc-bhr25“?

Železniční stanice „Oldfield Park“ se nachází 880 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Bristol Airport“ od ubytování „2 Bed in Bath oc-bhr25“?

Bristol Airport se nachází 24,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze prázdninového domu 2 Bed in Bath oc-bhr25 nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování 2 Bed in Bath oc-bhr25. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2 Bed in Bath oc-bhr25 - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~10 536 Kč
Typická cena
~6 192 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 90

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~10 536 Kč
Typická cena
~5 471 Kč

Toto ubytování je o 93 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu pro hosty s domácími mazlíčky: 24

Za podobnou cenu

~8 955 Kč – ~12 116 Kč

  • Porovnaná ubytování 38
  • S hodnocením 8+ 13
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 1

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Haus of Sulis, City Centre Apartment with Lift Access

9,7/10 ~9 429 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.