2 Bed in Bath oc-91066

Dom wakacyjny

Bath, Wielka BrytaniaFlat 10, Herschel Place Bathwick Street, BA2 6PA

Orientacyjnie za noc dla 2 osób~1 291 zł

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 3 osób
  • Powierzchnia: 45 m²
  • Sypialnie: 2

Ceny i terminy

Orientacyjna cena za noc dla 2 osób: ~1 291 zł

Nie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert. Sam wybór dat nie oznacza rezerwacji.

O domu wakacyjnym

Obiekt „2 Bed in Bath oc-91066” w miejscowości Bath oferuje „Dom z 2 sypialniami” o powierzchni 45 m² dla maksymalnie 3 osób. W tym domu wakacyjnym jest prywatna łazienka. Wyposażenie obejmuje również kuchnię lub aneks kuchenny i piekarnik. Możesz również korzystać z telewizora i pralki.

Sydney Gardens znajduje się w odległości 260 m od domu wakacyjnego. Holburne Museum leży 240 m od domu wakacyjnego. Parking na terenie obiektu oraz dostęp do Wi-Fi są bezpłatne.

Odległości do wybranych miejsc

Bath Abbey1,1 km
Łaźnie1,1 km
Historyczna ulica Circus w Bath1,2 km
Stacja kolejowa Bath Spa1,4 km

Odległości są przybliżone. Trasa dojścia lub dojazdu może być dłuższa.

Dom

Sprawdź dopasowanie
Sprawdź dopasowanie
Wybierz udogodnienia
Więcej wymagań

Jeśli wybierzesz kilka cech pokoju, poszukamy ich w tym samym pokoju lub apartamencie.

Podaj liczbę osób i zaznacz potrzebne wyposażenie. Sprawdzimy, czy ten nocleg spełnia Twoje wymagania. Cenę i dostępność sprawdzisz po wybraniu dat. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Dom z 2 sypialniami

▾

2 Bed in Bath oc-91066 - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Parking na miejscu jest bezpłatny.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu - język oryginału

We welcome a pet at some of our properties - If this listing shows the "Pets Allowed" symbol in the details above, please note only 1 pet is allowed to stay in the property.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Lokalizacja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od obiektu „2 Bed in Bath oc-91066” znajduje się stacja kolejowa „Oldfield Park”?

Stacja kolejowa „Oldfield Park” znajduje się 2,1 km w linii prostej od obiektu.

Jak daleko od obiektu „2 Bed in Bath oc-91066” znajduje się lotnisko „Bristol Airport”?

Bristol Airport znajduje się 25,2 km w linii prostej od obiektu.

Opinie gości

Przeczytaj opinie o domu wakacyjnym 2 Bed in Bath oc-91066 lub dodaj własną.

Podziel się wrażeniami z pobytu w 2 Bed in Bath oc-91066. Napisz, jak oceniasz pokój, czystość i obsługę. Twoja opinia pomoże innym wybrać nocleg.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2 Bed in Bath oc-91066 - porównanie cen

Porównujemy cenę tego obiektu z obiektami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa obiektów jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: obiekty 3★ lub o podobnym standardzie

Ten obiekt
~1 291 zł
Typowa cena
~866 zł

Drożej niż 8 na 10 obiektów 3★ lub o podobnym standardzie w tym mieście.

Porównane obiekty 3★ lub o podobnym standardzie: 93

Ten sam standard i wyposażenie

Ten obiekt
~1 291 zł
Typowa cena
~790 zł

Ten obiekt jest o 63% droższy niż typowa cena tej grupy.

Obiekty 3★ lub o podobnym standardzie z bezpłatnym parkingiem: 34

Za podobną cenę

~1 097 zł – ~1 485 zł

  • Porównane obiekty 80
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt 0
  • Z basenem 1
  • Ze śniadaniem 1

Najwyżej oceniany w tej cenie

Camerton Inn Cottage

9,7/10 ~1 188 zł

Ceny za noc dla 2 dorosłych są orientacyjne. Sprawdź cenę w swoim terminie. Uwzględniamy oficjalne gwiazdki hoteli i szacowany standard noclegów.
Więcej o porównaniu

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty. Standard obejmuje oficjalne gwiazdki hoteli (★) i szacowany standard innych obiektów (●). Nie wszystkie obiekty w grupie mają oficjalną kategorię hotelową.